manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice
Manipulacyjne

i dodatki

manipulacyjna Kreatywna zabawa

Kreatywna
zabawa

manipulacyjna rozwój

Rozwój
umiejętności

manipulacyjna nauka przez zabawę

Nauka przez
zabawę

Prześcieradło z gumką prześcieradło nieprzemakalne.

Opierając się o zapotrzebowania moich Klientów, a także o własne potrzeby i doświadczenia do swojej oferty wprowadzam prześcieradła z gumką oraz prześcieradła nieprzemakalne , które sama z radością używam i rekomenduje.

Nasze produkty wykonane są z naturalnych tkanin. Bez sztucznych domieszek produkowane w Polsce z dbałością o każdy szczegół.

Zdaję sobie sprawę z tego jak każdy Rodzic ceni sobie czas. Dlatego w pełni świadomie polecam prześcieradła – ochraniacze 2w1 , które świetnie sprawdzają się przy dzieciach małych jak i większych. Prześcieradło z gumką prześcieradło nieprzemakalne  . Dzięki któremu z łatwością jesteś w stanie założyć prześcieradło na nowe, lub starannie poprawić jego wygląd. Prześcieradło nieprzemakalne  jest bardzo praktyczne a w dodatku jest z rodzaju prześcieradeł nieprzemakalnych, pokryte od wewnętrznej strony warstwą nieprzepuszczalną chroni materac przed wilgocią.

Wyprodukowane w 90% z włókna Tencell, które jest w 100% pozyskiwane z natury. Głównie z celulozy drzewnej lub innych roślin. Charakterystyczne dla tego włókna są takie właściwości jak wytrzymałość, oraz chłonność . Włókna bardzo dobrze pochłaniają wilgoć oddając ją atmosferze. Materiał bardzo przewiewny, sprawdza się zarówno w zimie jak i latem, dzięki swojej regulacji termicznej.

Sam materiał prześcieradła jest gładki i przyjemny w dotyku. Nie jest materiałem sztywnym. Skóra w jego towarzystwie nie dostaje żadnych podrażnień. Jest dla niej przyjazny i delikatny. Dodatkowo zapobiega rozwojowi bakterii.

Zdrowy sen jest bardzo ważnym aspektem zarówno dla dużych jak i małych dzieci, dlatego w myśl przysłowia. Staramy się aby nasze produkty do ścielenia łóżek sprawiały, że każda noc będzie dawała ukojenie i spokój po kolorowych dniach. A jakość produktów sprawi, że najbardziej wymagających buziach pojawi się uśmiech.

Najczęście zadawane pytania

Posiadamy materace dedykowane zarówno dzieciom jak i dorosłym. Całą ofertę materacy, stelaży, pokrowców, czy ochraniaczy na materace. Bardzo często wybieranym produktem przez Rodziców jest prześcieradło ochraniacz 2w1, które jest bardzo dobre jakościowo dodatkowo jest nieprzemakalne. Więcej na temat materacy znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.materac-syriusz.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaku: 575 832 132 . 🙂

Tablice z serii ŚREDNIEJ oraz  MAXI posiadają w komplecie uchwyty mocujące do ściany. Tablice MINI też można zamocować na ścianie, ale trzeba zrobić to we własnym zakresie.

Tak tablice są bardzo często wysyłane jako prezenty. Istnieje możliwość wysyłki tablicy pakowanej na prezent w każde miejsce. Tablice są specjalnie zabezpieczone, dodatkowo są pakowane i ozdobione piękną czerwoną kokardką.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!