manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice
Manipulacyjne

i dodatki

manipulacyjna Kreatywna zabawa

Kreatywna
zabawa

manipulacyjna rozwój

Rozwój
umiejętności

manipulacyjna nauka przez zabawę

Nauka przez
zabawę

Lampki LED o ciekawych wzorach. Idealnie sprawdzają się jako aranżacja dziecięcych pokoi. Lampki dekoracyjne charakteryzują się  dla pokoi mieszkalnych. Tworzą przytulną i magiczną atmosferę. Istnieje wiele różnych typów lampek dekoracyjnych, które można wybrać. W zależności od charakteru dziecka i stylu pokoju.

Prezentowane przez nas lampki dekoracyjne występują w wersji z kablem lub w wersji montażu z zasilaniem w ścianie (bez widocznego kabla ). Lampki są lakierowane w różnych kolorach. Lampki LED mają różne motywy najbardziej popularne to zwierzątka, ale kształty takie jak błyskawica. Czy gwiazdka są też bardzo często wybierane przez Klientów.

Bardzo często Klienci pytają o alternatywny prezent do plastikowych zabawek. Polecam im wtedy zabawki drewniane oraz drewniane dekoracje do pokoi. Lampki z półką to bezpieczny prezent na roczek, ciekawy prezent dla 2latka, ale i praktyczny prezent dla 3 latka. Lampki są ciekawym i niesztampowym pomysłem, dodają uroku dziecięcym wnętrzom. Dodatkowo dzięki funkcji LED wieczorową porą tworzą przyjemny klimat w zasypianiu. A półka cieszy się wielofunkcyjnością.

 

 

 

 

Najczęście zadawane pytania

Istnieje możliwość zamówienia tablicy na specjalne zamówienie lub życzenie Klienta.

Tak tablice są bardzo często wysyłane jako prezenty. Istnieje możliwość wysyłki tablicy pakowanej na prezent w każde miejsce. Tablice są specjalnie zabezpieczone, dodatkowo są pakowane i ozdobione piękną czerwoną kokardką.

Posiadamy materace dedykowane zarówno dzieciom jak i dorosłym. Całą ofertę materacy, stelaży, pokrowców, czy ochraniaczy na materace. Bardzo często wybieranym produktem przez Rodziców jest prześcieradło ochraniacz 2w1, które jest bardzo dobre jakościowo dodatkowo jest nieprzemakalne. Więcej na temat materacy znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.materac-syriusz.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaku: 575 832 132 . 🙂

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!