manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

FAQ

Zestaw naszych elementów tablicy powstał na bazie obserwacji rynku i doświadczeń związanych z rozwojem Dzieci. Pozwoliły one stworzyć produkt odpowiadający potrzebom naszych Pociech – zabawy, ciekawości, eksploracji.

Angażuje wszystkie zmysły, rozwija motorykę małą: sprawność dłoni i palców, wymaga skupienia, koncentracji i uwagi. Przykładem małej motoryki jest: chwytanie, rysowanie, lepienie z plasteliny, zawiązywanie butów.

Aktywności te dobrze wyćwiczone w pierwszych latach życia Dzieci wspomagają ich prawidłowy rozwój.  Są podstawą do poszerzania ich możliwości w późniejszych etapach rozwoju. Tablice Manipulacyjne to więcej niż tablica, na której znajduje się kilka elementów codziennego użytku. Od tego w jaki sposób wykorzystamy czas spędzony z Dzieckiem i Tablicą zależy tylko od nas. Człowiek ma moc bezgranicznej wyobraźni. A Rodzice są już od najmłodszych lat bohaterami swoich Dzieci. Rozpoznawanie figury geometrycznych, ćwiczenia związane z rozpoznawaniem kolorystyki, liczenie, ćwiczenie spostrzegawczości, rozpoznawanie zwierząt. Wszystkie te zabawy można także wykonywać z Dzieckiem w języku angielskim, dzięki czemu przyswoi sobie szybciej słowa. Tablice manipulacyjne ćwiczą koordynację ręka-oko Dzieci, ćwiczą chwytanie, ściskanie, ćwiczą nadgarstki, poprawiają sprawność palców, to co najważniejsze pomagają się skupić, wyciszyć oraz pobudzają wyobraź. Dziecko może interpretować tablicę na każdy możliwy sposób i bawić się nią jak woli.

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas wyroby były bezpieczne. Przestrzegamy wymagań prawnych i normatywnych obowiązujących na terytorium Polski, Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jako producent podejmujemy niezbędne środki, aby proces produkcji i jego monitorowanie zapewniały zgodność wyprodukowanych zabawek z dokumentacją techniczną oraz z mającymi do nich zastosowanie wymaganiami prawnymi i normatywnymi.

Na instrukcjach dołączony do produktów  umieszczane jest wymagane oznakowanie zawierające nazwę i adres producenta, ostrzeżenia i znak CE. Oznaczenie CE jest europejskim znakiem zgodności, świadczącym o zastosowaniu i spełnieniu przez producenta odpowiednich wymagań zawartych w dyrektywach / rozporządzeniach europejskich, a także w normach powiązanych z wyrobem. Jest to znak charakteryzujący odpowiedni poziom bezpieczeństwa wyrobu. Produkt spełniający wymagania bezpieczeństwa będzie oznakowany tym znakiem dając tym samym informację użytkownikowi, że jest bezpieczny i poprawnie wprowadzony do obrotu.

Zapraszamy do naszego sklepu z tablicami manipulacyjnymi

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!