manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice
Manipulacyjne

i dodatki

manipulacyjna Kreatywna zabawa

Kreatywna
zabawa

manipulacyjna rozwój

Rozwój
umiejętności

manipulacyjna nauka przez zabawę

Nauka przez
zabawę

Tablice Maxi , chęć stworzenia tablic manipulacyjnych o większym rozmiarze przyszła do mnie wraz z ilością zapytań od Rodziców. Tablice zwane inaczej planszami dydaktycznymi są cenione. I szeroko rozpoznawalne w świecie drewnianych zabawek dla dzieci. Tablice to uniwersalny prezent. Zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dzięki praktycznej kolorystyce to prezent, który służy całej rodzinie.

Tablice edukacyjne maxi to tablice o ciekawych kształtach, które nie tylko uczą i edukują. Ale również cieszą oko i stają się wiernymi kompanami dziecięcych pokoi. Tablica w kształcie misia charakteryzuje się nie tylko przeuroczym kształtem, ale również ciekawymi elementami znajdującymi się na tablicy manipulacyjnej.

Tablica Traktorek to must have każdego fana rolnictwa i zabaw w farmę. Jej świetny kształt i mnóstwo aktywności sprawiają, że dzieci uwielbiają wspólne zabawy z nią, poznając przy tym barwne życie na farmie.

W wersji spakowanej na prezent z dużą, czerwoną kokardą, robi furorę jako prezent dla dziecka.

Zabawki edukacyjne dla dzieci są połączeniem zabawy i nauki w jednym. Spędzając czas z dzieckiem nawet i w basenie z kulkami, jesteśmy w stanie nabyć nowych umiejętności poznawczych ale i ruchowych oczywiście nic tak nie zacieśnia więzi z maluszkiem, jak wspólne figle i wygłupy.

Zabawki drewniane są dostępne do pokoi dziecięcych ze względu na swoją estetykę i ekologiczność. W dzisiejszych czasach warto pamiętać oraz uczyć dzieci szacunku do zabawek, oraz radości z dawania. Tablice manipulacyjne bardzo często przekazywane są ,, dalej” i cieszą oczka i zmysły kolejnych małych użytkowników. Taka tablica może zawierać różne urządzenia o różnych fakturach, wzorach i kolorach, które dzieci mogą dotykać i eksplorować.

 

Najczęście zadawane pytania

Istnieje możliwość zamówienia tablicy na specjalne zamówienie lub życzenie Klienta.

Staramy się wysyłać tablicę w dniu złożenia zamówienia, jednakże to zależy od ilości zamówień. Jeżeli wysyłka jest pilna prosimy o wcześniejszy kontakt w celu zweryfikowania zamówienia.

Tablice spełniają europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Dla dzieci w wieku 3 lat oraz wyżej są ciekawą, angażującą zabawką, dzięki której rozwijają swoje wszystkie zmysły.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!