manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice
Manipulacyjne

i dodatki

manipulacyjna Kreatywna zabawa

Kreatywna
zabawa

manipulacyjna rozwój

Rozwój
umiejętności

manipulacyjna nauka przez zabawę

Nauka przez
zabawę

Tablice Maxi , chęć stworzenia tablic manipulacyjnych o większym rozmiarze przyszła do mnie wraz z ilością zapytań od Rodziców. Tablice zwane inaczej planszami dydaktycznymi są cenione. I szeroko rozpoznawalne w świecie drewnianych zabawek dla dzieci. Tablice to uniwersalny prezent. Zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Dzięki praktycznej kolorystyce to prezent, który służy całej rodzinie.

Tablice edukacyjne maxi to tablice o ciekawych kształtach, które nie tylko uczą i edukują. Ale również cieszą oko i stają się wiernymi kompanami dziecięcych pokoi. Tablica w kształcie misia charakteryzuje się nie tylko przeuroczym kształtem, ale również ciekawymi elementami znajdującymi się na tablicy manipulacyjnej.

Tablica Traktorek to must have każdego fana rolnictwa i zabaw w farmę. Jej świetny kształt i mnóstwo aktywności sprawiają, że dzieci uwielbiają wspólne zabawy z nią, poznając przy tym barwne życie na farmie.

W wersji spakowanej na prezent z dużą, czerwoną kokardą, robi furorę jako prezent dla dziecka.

Zabawki edukacyjne dla dzieci są połączeniem zabawy i nauki w jednym. Spędzając czas z dzieckiem nawet i w basenie z kulkami, jesteśmy w stanie nabyć nowych umiejętności poznawczych ale i ruchowych oczywiście nic tak nie zacieśnia więzi z maluszkiem, jak wspólne figle i wygłupy.

Zabawki drewniane są dostępne do pokoi dziecięcych ze względu na swoją estetykę i ekologiczność. W dzisiejszych czasach warto pamiętać oraz uczyć dzieci szacunku do zabawek, oraz radości z dawania. Tablice manipulacyjne bardzo często przekazywane są ,, dalej” i cieszą oczka i zmysły kolejnych małych użytkowników. Taka tablica może zawierać różne urządzenia o różnych fakturach, wzorach i kolorach, które dzieci mogą dotykać i eksplorować.

 

Najczęście zadawane pytania

Istnieje możliwość zamówienia tablicy na specjalne zamówienie lub życzenie Klienta.

Posiadamy materace dedykowane zarówno dzieciom jak i dorosłym. Całą ofertę materacy, stelaży, pokrowców, czy ochraniaczy na materace. Bardzo często wybieranym produktem przez Rodziców jest prześcieradło ochraniacz 2w1, które jest bardzo dobre jakościowo dodatkowo jest nieprzemakalne. Więcej na temat materacy znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.materac-syriusz.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaku: 575 832 132 . 🙂

Staramy się wysyłać tablicę w dniu złożenia zamówienia, jednakże to zależy od ilości zamówień. Jeżeli wysyłka jest pilna prosimy o wcześniejszy kontakt w celu zweryfikowania zamówienia.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!