manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice
Manipulacyjne

i dodatki

manipulacyjna Kreatywna zabawa

Kreatywna
zabawa

manipulacyjna rozwój

Rozwój
umiejętności

manipulacyjna nauka przez zabawę

Nauka przez
zabawę

Naszym Klientom oferujemy najlepsze produkty dostępne na rynku materac sprężynowy kieszeniowy multipoket, oraz materace piankowe, sprężynowe, oraz materace z linii Opti-med.

Z czego produkujemy nasze materace: 

  • Pianka poliuretanowa to jedna z najpopularniejszych opcji, stosuje się ją zarówno w materacach typu piankowego, jak i hybrydowych. Pianka poliuretanowa jest lekka, sprężysta i ma dobrą zdolność do dopasowywania się do kształtu ciała. Umieszczamy ją w różnych twardościach i rodzajach, co pozwala na udostępnienie materacy o rozszerzonym stopniu twardości.
  • Pianka lateksowa wykonana z materiału lub syntetycznego lateksu i jest znana z trwałości i sprężystości. Jest hipoalergiczna i ma właściwości antybakteryjne. Są one cenione za swoją wygodę i utrzymanie.
  • Sprężyny w materacach to główny element wsparcia, niezależne różne sprężyny, takie jak  sprężyny kieszonkowe, czy multipoket. Są wykonane z różnych typów metalu, takich jak stal.

Dodatkowo:

  • Pianka pamięciowa (pianka wiskoelastyczna) dopasowuje się do kształtu ciała w odpowiedzi na ciepło i ciśnienie. Jest często używana w materacach, dzięki swoim walorom sprawia, że materace są komfortowe. 
  • Materiały naturalne to źródła materiałów naturalnych, takich jak bawełna, wełna, kokos czy instytucje kokosowe. Materiały stosuje się jako nawierzchniowe lub jako część konstrukcji materaca.
  • Hybrydy to połączenie różnych materiałów, na przykład pianki i sprężyny. Zapewniają harmonię i równowagę pomiędzy komfortem, a elastycznością. Dzięki tej metodzie tworzymy produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. 

Jakość snu:

Materace wpływają na jakość snu i ogólne samopoczucie. Wygoda i komfort snu to element kluczowy przespanej nocy. Materac sprężynowy oraz kieszeniowy multipoket  ma znaczenie kluczowe dla komfortu snu. Dobry materac profiluje się  do kształtu ciała. To pomaga i wspiera prawidłowy sen i regenerację.  Zdrowy sen mający ogromny wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i ogólne życie. Oto kilka głównych korzyści zdrowotnych snu. Podczas snu organizm regeneruje się i naprawia uszkodzone komórki i tkanki.

O nas:

Sprzedaż i rekomendację materacy prowadzę już od niemal 10 lat. Cenię sobie to, że mogę produkty polecić z pełnym zaangażowaniem i być ich pewna. Cieszę się licznymi realizacjami do hoteli*****, domów gościnnych, czy też ośrodków wypoczynkowych. Jednak najbardziej cieszę się z każdej wiadomości od Klientów indywidualnych, którzy są zadowoleni, i wracają po materace dla reszty członków rodziny.

W razie jakichkolwiek pytań, czy niejasności, bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu. Zarówno telefonicznego jak i mailowego.  Udzielę wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące doboru odpowiedniego materaca oraz rozwieję wszelkie wątpliwości. Materace dostarczamy w całości, nie rolujemy ich. Najczęściej wysyłamy je spedycją. Dla Klientów z Rzeszowa i okolic posiadamy showroom, gdzie można przyjść i obejrzeć materace. W swojej ofercie posiadamy również stelaże, prześcieradła, ochraniacze oraz przekładki, czy poduszki profilowane.

Najczęście zadawane pytania

Tablice spełniają europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Dla dzieci w wieku 3 lat oraz wyżej są ciekawą, angażującą zabawką, dzięki której rozwijają swoje wszystkie zmysły.

Tablice z serii ŚREDNIEJ oraz  MAXI posiadają w komplecie uchwyty mocujące do ściany. Tablice MINI też można zamocować na ścianie, ale trzeba zrobić to we własnym zakresie.

Istnieje możliwość zamówienia tablicy na specjalne zamówienie lub życzenie Klienta.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!