manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna z różnymi opcjami

Tematy związane ze sportem od lat budzą we mnie pozytywne emocje. Obserwując rozwój dzieci, spekulując jak nowoczesne technologie sprawiają, że stają się one coraz mniej aktywne i pasywne jestem wielkim zwolennikiem wszelkich sprzętów, które pobudzają dzieci jak i dorosłych do ruchu, czy gimnastyki.

Było mi niezmiernie miło, kiedy stałam się oficjalnym patronem i dystrybutorem  polskiego producenta drabinek gimnastycznych. Sport, a przede wszystkim codzienna aktywność i nawyki z nią związane utarte w codziennym życiu mają ogromny wpływ na późniejszą jakość naszego życia. W tym wypadku sprowadza się dobrze nam znany związek frazeologiczny : “czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci”. Dlatego właśnie warto dbać o koordynację ruchową i wspierać ją odpowiednimi ćwiczeniami.

Drabinka gimnastyczna to sprzęt do samodzielnych ćwiczeń, który każdy z nas może mieć w swoim domu. Możemy na niej wykonać praktycznie wszystkie ćwiczenia, które angażują każdą partię naszego ciała. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Maksymalny udźwig drabinki to do 150 kilogramów. Produkt nadaje się do ćwiczeń dla dzieci, dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Asortyment podzielony jest na konkretne serie do których zawsze można dokupić dodatkowy element np. nadstawkę biurko, poręcze treningowe, drążek do podciągania. Nowoczesny, a zarazem bardzo prosty design tych produktów sprawia, że pasują do każdego wnętrza. A możliwość dołożenia , złożenia lub przełożenia wyżej elementów to praktyczna funkcja, która cieszy nie jednego użytkownika. Do drabinki możemy domówić składany materac gimnastyczny.

Drabinka wysyłana jest spedycją lub dostarczana osobiście. W paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu. Decydując się na współpracę z nami decydujesz się na dobry, bezpieczny produkt. Drabinka spełnia wytyczne zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!