manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

PREZENT DLA 3 LATKA

Trzylatek :

  • chętnie i z własnej inicjatywy nawiązuje kontakt z rówieśnikami,
  • naśladuje rodziców, wujków, ciocie oraz inne dzieci,
  • obserwuje to co się dzieje wokół niego,
  • potrafi na swój sposób odwzorować to co dzieje się wokół, to co widzi,
  • często podczas zabawy trzylatków pojawiają się sceny z życia codziennego: bawią się w „dom” gotowanie, sprzątanie, zdarza się że nawet nadają sobie wzajemnie role (“to ja będę mamą, a ty dzieckiem”). Chętnie biorą udział z zorganizowanych zabawach i grach, rozumieją proste reguły i starają się czekać na swoją kolej.

Emocje trzylatka:

Dzieci w wieku trzech lat intensywnie rozwijają się emocjonalnie. Zaczynają analizować sytuację, zachowania innych. Próbują pocieszyć inne dziecko, kiedy widzą na jego twarzy smutek choć nie do końca wiedzą jak to zrobić. Trzylatek pokazuje całą gamę emocji. Dlatego ważne jest to aby w tym skoku rozwojowym Dziecku towarzyszyły mądre zabawki. Pomoce dydaktyczne oraz umilacze czasu dzięki którym trzy latek będzie mógł skupić swoją uwagę i emocję na danym elemencie, a także się wyciszyć. Tablice manipulacyjne to bezpieczne, drewniane zabawki wykonane  trosce o prawidłowy rozwój tych, którzy dopiero wchodzą w sferę starszych dzieci. Tablice manipulacyjne pobudzają wyobraźnię można bawić się nimi na wiele sposobów. Stymulują emocje, elementy na tablicy rozmieszczone są w taki sposób aby dziecko skupiało swoją uwagę, a także ćwiczyło koncentrację.  Edukują, dzieci przyswajają łatwiej i szybciej elementy z małej motoryki, rozpoznawania kształtów, czy liczenia podczas przyjemnej zabawy. Mózg podczas zabawy potrafi przyswoić dwa razy więcej ćwiczeń i koordynacji ruchowych, niż podczas żmudnej nauki. Zadania i ćwiczenia, które zostaną wykonane poprawnie kształtują w dziecku poczucie własnej wartości i pewność, że metodą prób i błędów jest w stanie osiągnąć lepsze wyniki.

Dodatkowo tablice manipulacyjne występują w pięknych kolorach pasujących do niejednego dziecięcego pokoju. Tablicę można spersonalizować dodać imię lub napis, który sprawi, iż będzie bardziej wyjątkowa np: „Olka Fasolka”, „Karolina Malina”, „Dla mojego Trzylatka”. Napisy te choć dla nas dziwne bliskim dzieci i samym dzieciom niosą ogromna radość i sentyment .

Najładniejsze tablice manipulacyjne znajdziesz na stronie: https://manipulacyjna.pl

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!