manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Zabawka na podróż – tablica manipulacyjna dla dziecka

tablica-manipulacyjna-zabawka-dla-dziecka

Sezon wakacyjna w pełni trwa. Wakacje to czas odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Okres, w którym beztrosko możemy spędzić czas na zabawie łącząc ją z nauką. Dzieci podczas swobodnej zabawy nabierają nowych umiejętności, a podczas wspólnych wygłupów często wpadają im do głowy nowe pomysły. Zgodnie z teorią Marii Montessori  najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższych uczelniach, ale te najwcześniejsze. Od narodzin do sześciu lat formuje się całość zdolności psychicznych i emocjonalnych dziecka.

Każdy wyjazd wakacyjny wiąże się z podróżą, dłuższą lub krótszą. Niestety nie każdy znosi ją dobrze. Bez względu na wiek wiele dzieci się nudzi, podczas jazdy samochodem. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zabawka niewielkiego rozmiaru.

Wakacyjna zabawka, która sprawdza się świetnie zarówno i w domku letniskowym , jak i nad morzem, czy w górach to tablica manipulacyjna. Jej forma i ciekawy kształt zawsze zainteresują dziecko, które po długiej podróży może wydać się znudzone.

  • Zgrabne i lekkie – przetransportujemy je bez problemu. Zabawki edukacyjne z drewna są lekkie i nieduże, dzięki czemu idealnie zmieszczą się do każdej podróżnej torby.
  • Kompaktowe – zabawki, które możemy swobodnie postawić w domku, czy położyć na kocu.
  • Proste w obsłudze – oszczędzające nasz wakacyjny czas.
  • Integracyjne – zabawki, które pozwolą dzieciom i rodzicom spędzić razem czas.
  • Bezpieczne – zabawki certyfikowane, używane zgodnie z ich przeznaczeniem.
  • Zabawki kreatywne pomagające w rozwoju dziecka.

Podczas wakacji, bardzo dużo czasu spędza się na świeżym powietrzu. Zabawki poprawiają koordynację wzrokową i ruchową. W tym czasie warto zachęcić maluchy do aktywności, ćwiczenie małej motoryki, koordynacji ręka-oko to świetna zabawa.  Nieco starsze dzieci też chętnie się zainteresują ciekawymi aktywnościami, które znajdują się na tablicy manipulacyjnej.

Wybierając zabawki na wakacje z małymi dziećmi, najlepiej jest zabrać ze sobą kilka różnych propozycji, aby urozmaicić czas dziecku. Najlepszą opcją na wakacje będą zabawki, które nie są zbyt skomplikowane, a atrakcyjne. Dzięki temu dziecko będzie mogło bawić się samodzielnie lub z niewielką pomocą rodziców, czy rodzeństwa.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!