manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablica Manipulacyjna zróbmy ją RAZEM

Tablica manipulacyjna to nie tylko kreatywna zabawka, która wpływa pozytywnie na rozwój naszego malucha. O jej pozytywnych oddziaływaniach na dziecko można powtarzać w kółko. Każdy maluch wyniesie z zabawy coś korzystnego dla siebie. Dzieci w gruncie rzeczy są do siebie bardzo podobne, mimo że każde z nich ma inne zachowanie, czy charakter to  ich największym celem jest skupić uwagę na sobie i poświęcić im czas. Czas spędzony razem to najlepsza zabawa. Często nie doceniamy wspólnie spędzonych chwil. Jednakże chęć spędzenia razem czasu w najprostszych codziennych czynnościach to wstępna spoina do więzi, która da nam efekty w późniejszych etapach wychowania dziecka.

drewniane-zabawki-dla-dzieci-edukacyjne

Zabawą pobudzającą kreatywność może być obranie wspólnego celu. Działania podjęte wspólnie dadzą ogromną radość podczas pojawiających się efektów.

Tablice manipulacyjne znajdujące się na stronie mogą być świetną wskazówką jak stworzyć własną zabawkę. Wykonanie tablicy manipulacyjnej to na pierwszy rzut oka błahostka, jednakże sam etap produkcji jest bardzo wymagający. Przybliżmy proces produkcji .

 

Zacznijmy od wycięcia odpowiednich kształtów. Standardowo nasze drewniane zabawki wykonujemy w kształcie prostokąta, jednakże w swojej ofercie mamy również tablicę miś!
Przy jednym i drugim wzorze warto pamiętać o tym, aby każde wystające krawędzie były wyszlifowane.

Następnie z naszych autorskich projektów wycinane są  poszczególne elementy pobudzające ciekawość  i ćwiczące małą motorykę są nimi na przykład dwie zębatki. Koła zębate można spotkać na co dzień. Na pierwszy rzut oka nie są widoczne jednak w niektórych maszynach występują w napędzie zewnętrznym. Rower jest świetnym przykładem zastosowanie takiej zębatki. Na tablicy manipulacyjnej dziecko ma pierwszy kontakt z takim elementem oraz ćwiczy sprawność paluszków poprzez wprowadzanie ich w ruch.

Rozłożenie danych elementów na tablicy ma nie tylko cieszyć oko, ale również skupić uwagę dziecka oraz wzbudzić jego zainteresowanie. Kolorowe elementy mają ku temu cel. W swoich produktach posiadamy bogatą kolorystykę. Malujemy farbami wodnymi, które są bezpieczne dla dzieci, co potwierdzają atesty.

Na naszej stronie znajdziecie zestaw elementów do zrobienia tablic samemu. Wedle swojej wizji i swojego Małego Klienta !

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!