manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Przegląd materacy produkowanych w Polsce. Materac Syriusz New

Można wybrać odpowiedni materac online ? Sklep internetowy z materacami ma sens ? Czy można wybrać materac jak Ekspert Snu ? Jakie wymagania powinien spełniać ten wymarzony Pan Materac ?

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Jest odpoczynkiem nie tylko fizycznym, ale i psychicznym to dzięki niemu dochodzimy do siebie po ciężkich przeżyciach, zostawiają smutki w wczorajszych myślach. Z badań wynika, że przesypiamy prawię 1/3 życia. Sen działa na nas jak szklaneczka wody podawana przy filiżance espresso. Jednak, aby nasz sen był bardziej kaloryczny potrzebujemy dobrego deseru – materac. Obserwując rynek materacy widzimy, że nasze sklepy zalewają tanie, chińskie, wyroby, gdzie materace o wymiarach 100x 200 centymetrów, przyjeżdżają do Klienta zawinięte w kulkę.  Materac to podstawa dobrego snu, od jego składu i właściwości zależy efektywność naszego snu oraz odpoczynek poszczególnych partii ciała.

W tym artykule postaram się przybliżyć jeden z naszych kultowych materacy SYRIUSZ NEW.

Syriusz New produkujemy  w Polsce z komponentów, które sprowadzamy  głównie z Włoch. Produkt jako jeden z niewielu na rynku ma tak dobre właściwości które są adekwatne do ceny produktu. Materac posiada sprężyny kieszeniowe, około 270 sprężyn na metr kwadratowy. Przekładki tapicerskie oraz warstwę pianki Opti-Flex. Najważniejszą zaletą w tym modelu jest to, że podzielony on jest na 3 różne rodzaje twardości, H2, H3, H4. Dzięki, którym można go dostosować pod indywidulane potrzeby Klienta. Jest idealną opcją dla dzieci, dorosłych i osób starszych. Jest to jeden z niewielu materacy na rynku, który dzięki swoim właściwościom jest uznawany jako pomoc rehabilitacyjna i medyczna.

MATERAC REHABILITACYJNY SYRIUSZ NEW 160X 200

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!