manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Tablice Manipulacyjne jako pomoce dydaktyczne dla szkół

Tablice Manipulacyjne jako pomoce dydaktyczne dla szkół

W edukacji młodszych dzieci rola pomocy dydaktycznych jest bardzo istotna. Nauka przez zabawę daje najlepsze efekty, ponieważ przebiega w beztroskiej, przyjaznej atmosferze. Zabawa sprawia, nasze dziecko jest zrelaksowane, odprężone i ma chłonny umysł. Pomoce dydaktyczne dla dzieci są przyjazne i kolorowe. Oswajają dziecko w wieku przedszkolnym z bardziej zaawansowanymi dziedzinami wiedzy – matematyką. Na materiały dydaktyczne dla nauczycieli najchętniej wybierane są tablice manipulacyjne.

Autorska kolekcja tablic manipulacyjnych bezpieczna dla dzieci. Przebadana w laboratoriach spełniająca wymogi europejskie stawiane producentom zabawek.

tablice dydaktyczne dla dziecka

Tablice Manipulacyjne jako pomoce dydaktyczne i edukacyjne dla szkół

Tablica manipulacyjna to świetna alternatywa do szkół i przedszkoli, a także żłobków. Każde dziecko jest inne, i każde rozwija się w swoim naturalnym rytmie. Dzięki tablicy manipulacyjnej przyszli uczniowie mogą ćwiczyć małą motorykę. Aktywności, z którymi dotychczas mięli problemy lub które sprawiały im trudność. Tablica sensoryczna to forma rehabilitacji, dzięki czemu w łatwy sposób dziecko ćwiczy małą motorykę, ściskanie, chwytanie, ruchy nadgarstka, koordynację ręka-oko.

Tablica edukacyjna sprawdza się świetnie jako tablica spostrzegawczości i pamięci jest na niej bardzo dużo elementów, które dzieci zapamiętują.

Tablice manipulacyjne  z geometrią znajdujące się na niej elementy idealnie wpisują się w matematyczny klimat. Dzieci w swoim tempie przyswajają pojęcia matematyczne. Uczą się rozpoznawać figury geometryczne, liczyć, dodawać, odejmować. Tablica manipulacyjna jest świetną alternatywą do nauki języków obcych poprzez znajdowanie czy pokazywanie elementów, które są umieszczone na planszy. Rozpoznawać kolory w drugim języku.  Kolorystyka tablicy sprawia, że jest przyjazna oku i dopełnia każde wnętrze.

Projektując tablice, kierujemy się najnowszymi wynikami badań, które zwracają uwagę na to, które pomoce naukowe są najbardziej przyjazne dla dzieci w określonym przedziale wiekowym i które są najbardziej skuteczne. Co to są materiały dydaktyczne? Według definicji to wszystkie przedmioty, które oddziałują na zmysły i w ten sposób wspomagają poznanie świata. Wiemy jak rozbudzić ciekawość i rozwikłać wszelkie wątpliwości związane z odkrywaniem świata.

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!