manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Przenośny Park Linowy do ogrodu

Przenośny Park Linowy do ogrodu

W dobie Internetu i dzisiejszego rozwoju świata, coraz częściej nasze pociechy zaczynają sięgać po smartfony, nie wiedząc co przez to tracą. Zabawa i czas spędzony na świeżym powietrzu to super sprawa! Fajnie jeśli wiemy, że dzieci bawią się w domowym zaciszu w bezpieczny sposób nie robiąc krzywdy sobie i innym. Musimy pamiętać jednak o tym, że miliony pomysłów przechodzących im w trakcie dnia przez głowy, sprawia, że zawsze musimy mieć się na baczności. Wraz z dorastaniem nasze maluchy szukają nowych perspektyw. Często zabawki, które nam rodzicom wydawały się być nietuzinkowe bardzo szybko lądują w pudle, lub ze względu na swoją marną jakość w koszu. Na przeciw dylematowi rodziców jaki następny drobiazg kupić dziecku wyszła firma manipulacyjna.pl, która wprowadziła na rynek przenośny park linowy składający się z 51 elementów.

Przenośny park linowy do ogrodu jest bardzo łatwy w montażu, do którego teoretycznie potrzebujemy 2 stabilnych belek lub drzew znajdujących się na naszej posesji. Tak samo szybko możemy go zamontować jak i rozmontować, dlatego zabieramy go ze sobą praktycznie wszędzie , gdzie tylko chcemy. indywidualny proces składania sprawia, że możemy regulować np. wysokość dzięki czemu wraz z dorastaniem naszych szkrabów park nadal będzie mógł służyć jeszcze przez długi czas do zabawy. Elementy są bardzo mocne i wytrwałe, na tyle, że są w stanie wytrzymać lata a nie lato. Przenośny park linowy do ogrodu  powstał z myślą o super figlach, wywołuje radość i ekscytacje, ale także uczy wszystkich smyków samodzielności, wytrwałości, charakteru. Ponadto kształtuje i wzmacnia mięśnie rąk. Do jego przejścia młodzieńcy ustawiają się w kolejkach, kształtując przy tym zdrową i potrzebną w życiu każdego młodego dziecka rywalizację. Uwaga!!! Długi czas spędzony na rozrywce w parku linowym na świeżym powietrzu powoduje ogromny apetyt i duże pragnienie! Ponadto sprawia, że nasze pociechy zasypiają bez opowiadanych dobranocek.

Ze względów bezpieczeństwa podczas zabawy jeden pełny element parku używa jedna osoba, której waga nie może przekraczać 113 kg, a jej wiek powinien być większy niż 5 lat.

Film instruktażowy dostępny jest w tym linku.

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!