manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Lampki do pokoi dziecięcych

Każdy młody rodzic aranżując pokój dla swojego Malucha chce, aby oddawał on to co czuje w sercu. Radość, miłość oraz szczęście to emocje, które najczęściej towarzyszą nam podczas tworzenia “ dobrego projektu na życie” nasze życie.

Pracując od 6 lat w branży meblarskiej , korzystając z licznych szkoleń i kursów bardzo często omawialiśmy charakterystykę dziecięcych pokoi, czy kącików. Jak ma wyglądać idealny pokój na dziecka? Jakich kolorów używać, aby wnętrza dawały wewnętrzny spokój i ukojenie ich  małym mieszkańcom ? Takie rozterki i wątpliwości często towarzyszą rodzicom podczas urządzania czterech kątów.

Psychologia koloru jest bardziej złożona, ponieważ kolory oddziałują na nas na różnych poziomach.
Znaczenia, które przypisujemy różnym barwom są związane z naszym światopoglądem. Udowodniono naukowo, że kolory mają
wpływa na naszą fizjologię im dłuższa fala światła, im kolor jest cieplejszy tym większy jest efekt pobudzający organizmu.
W trosce o zdrowy rozwój dzieci i o piękne wykończenie dziecięcych pokoi firma manipulacyjna.pl wprowadziła do sprzedaży lampki z półeczką wykonaną z naturalnego drewna

Lampki posiadają ciekawe kształty takie jak

  • kot, łabędzie, chmurka, księżyc, gwiazdka, królik, motylek, ptaszek, owieczka, piorun, liść.

Motywy dzięki którym dzieci pobudzają swoją wyobraźnię i kojarzą je z ulubionymi bohaterami z bajek, czy też zwierzakami. Kolorystyka jest bardzo neutralna lampki pasują do pokoi starszych i młodszych dzieci. Mogą służyć jako oświetlenie nocne podczas snu dzieci.  Źródłem światła jest LED to gwarancja energooszczędności taki LED może świecić 20 000 godzin. Neutralna barwa światła świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których odpoczywamy.

Lampki LED z półeczką sprawdzą się idealnie jako prezent dla dziecka lub dla dzieci. To ozdoba, która przykuwa i cieszy oko. Półeczkę można wykorzystać jako bazę pod zdjęcie lub ulubioną maskotkę. Dzięki bogatej kolorystyce wpasują się w każde wnętrze. W zestawie znajdują się instrukcja oraz elementy do samodzielnego montażu na ścianie. Lampki występują w dwóch modelach z kabelkiem oraz w wersji kinkietowej, czyli włączanej poprzez włącznik światła.

 

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!