manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Jak się bawić tablicą manipulacyjną ?

zabawki-edukacyjne-dla-dzieci

To nie przypadek, że świadomi producenci tablic manipulacyjnych zastrzegają sobie, iż obowiązkiem rodzica jest nadzór nad dzieckiem podczas zabawy drewnianą zabawką edukacyjną.

Dzieci są na etapie odkrywania i zdobywania nowych umiejętności każdego dnia. Każdy dzień to satysfakcja nowo zdobytych umiejętności i wspinanie się na szczyty swoich możliwości.

Jak to jest jednak, że dzieci rozrabiają? Dlaczego dzieci są niegrzeczne? Dlaczego dzieci się buntują?

Zdecydowanie związane jest to z skokiem rozwojowym, który następuję w różnych etapach życia dziecka dla jasności podczas dorastania dziecka przezywa ono kilka skoków. Najbardziej popularny to ten, który wiąże się z buntem trzylatka.

Nie ma lepszego sposobu na poradzenie sobie z problemami jak rozmowa. Jednakże kiedy nasz buntownik ma trzy lata satysfakcją dla niego będzie czas, który zostanie mu poświęcony. Dzieci podczas zabawy zabawkami edukacyjnym w postaci planszy mają mieć swobodę i możliwość własnej analizy, kształtują u siebie cechy takie jak cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celów. Jednakże wszystko pod okiem swoich bohaterów- Rodziców. To oni ochronią przed zadrapanym paluszkiem, ale i wytłumaczą, porozmawiają, czy pokażą szybszy sposób lub ciekawsze rozwiązanie. Nie każda droga na skróty jest dobrą ścieżką.

Podczas zabawy z kimś dziecko uczy się od drugiej osoby umiejętności, których nie posiada. Dodatkowo podczas zabawy wspólnej wydziela się enzym szczęścia i do krwi uwalniane są endorfiny. Mózg dziecka w stanie euforii wymyśla i kreuje coraz to lepsze zabawy i możliwości.

Zabawy dla dzieci?

Tablica manipulacyjna to zabawka, która wspiera rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Rodzic to inspiracja i kopalnia wiedzy na małego człowieka. I tylko od niego zależy jak sprawi, aby to ciekawe świata dziecko było zainteresowane wspólną zabawą.

Dzięki tablicy, w łatwy sposób oprócz aktywności związanych z rozwojem motoryki u dziecka można nauczyć je:

  • Liczenia w wersji polskiej jak i angielskiej,
  • Sylabowania
  • Rozpoznawania dźwięków gamy solmizacyjnej, a później literowej,
  • Nauki kolorów w języku polskim jak i angielskim,
  • Rozpoznawania figur geometrycznych oraz ich cech
  • I wiele, wiele innych.

Wspólny czas na zabawie to czas, który ma wartość bezcenną dla dziecka.

Dlatego Rodzice bawcie się z waszymi maluchami, a zabawki do wspólnej zabawy zamawiajcie u nas.

Rodzina to SIŁA !

Zapraszamy do skorzystania z naszych tablic manipulacyjnych!

tablice-manipulacyjne-dla-dzieci

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!