manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Interaktywny prezent na Mikołaja dla Dziecka

Pierwszym przedświątecznym krokiem, który wprowadza nas w atmosferę świąt są uwielbiane przez dużych i małych Mikołajki.  

W rytmie dnia codziennego, wielu z nas zapomina o tym święcie, mimo że każdy liczy podświadomie na mały podarunek. Najbardziej spragnione prezentu są jednak najmłodsi. Mikołaj to dla nich czas radości i zachwytu nad zabawką i spotkaniem z starszym Panem w czerwonym kombinezonie. Pomysł na prezent nie jest jednak zawsze oczywisty. Jaki prezent wybrać dla Przedszkolaka ? Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku 3 lat ? Jaki prezent wybrać dla dziecka autystycznego ? Jaki prezent wybrać dla dziecka ruchliwego ? Jaki prezent wybrac dla dziecka spokojnego?

Ciekawym pomysłem na prezent dla najmłodszych są tablice manipulacyjne. Tablica manipulacyjna to nie tylko plansza, na której umieszczone są elementy, które mają zaciekawić Dziecko. Tablica manipulacyjna to drewniana zabawka edukacyjna. Pomaga w rozwoju sprawności małego użytkownika w sposób, który będzie dla niego najwygodniejszy i najbardziej komfortowy. Nie narzuca swoimi elementami wymogu na zabawie tylko jedną aktywnością. To Dziecko wybiera, czy ma ochotę poćwiczyć koordynację ręka oko wrzucając kulki do szarego tunelu, czy ćwiczyć ją za pomocą układania kolorowych puzzli geometrycznych. Swobodna wyboru daje dziecku przyjemność oraz wzmacnia poczucie wartości, a przede wszystkim kształtuje jego pewność siebie. Maluch może skupić się i poszerzać aktywności, w których czuje się pewnie, a kiedy będzie gotowy może skupić się na rzeczach, które wychodzą mu trochę gorzej. Właśnie dlatego tablica manipulacyjna ma jednak trochę wspólnego z zasadą Montessori.

Tablice Manipulacyjne, które znajdziecie na stronie zawierają opcję: PAKOWANIE NA PREZENT, taka tablica zostaje przez nas specjalnie zapakowana w czerwoną kokardę. Dodatkowo także można wybrać opcję: PERSONALIZACJA, możemy nanieść na tablicę drobny napis lub sentencję,  dzięki któremu tablica stanie się jeszcze bardziej wyjątkowym prezentem.

Prezent na Mikołaja musi to być tablica manipulacyjna. Tablica Manipulacyjna to prezent na święta, który doda niepowtarzalnej atmosfery w domu pełnym miłości i radości. Tablica Manipulacyjna prezent na gwiazdkę.

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!