manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Drabinka gimnastyczna model 213B

Drabinka gimnastyczna BenchK model 213B to zdecydowanie produkt , na który trzeba zwrócić uwagę. Jest wiele ciekawych powodów dla których warto kupić nie tyle dziecku, ale i sobie taki sprzęt.

  • Model 213b jest to model drabinki z nakładką biurko, elegancki design oraz minimalistyczny wygląd sprawia, że pasuje ona idealnie do każdego wnętrza. Nie zawiera swoją gabaryturą zbędnej przestrzeni, a wręcz przeciwnie stanowi jej ciekawe urozmaicenie. Nakładkę drabinki w czasie spotkań rodzinnych, czy wspólnej zabawy można wykorzystać jako stolik roboczy, a po akcesoria przewiesić na górny szczebelek.
  • To nie wszystkie urozmaicenia tego modelu w jego skład wchodzą również takie elementy jak drewniane koła do podciągania i ćwiczeń oraz huśtawka z drewnianym dyskiem.

Aktywność sportowa i ruch z nią związany jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Zdrowie to podstawa dobrego samopoczucia oraz warunek bycia w pełni szczęśliwym. Możliwości, które mamy latem na podejmowanie ćwiczeń, czy gimnastyki w okresie jesiennozimowym są dużo mniejsze. Ciekawą alternatywą zabaw na zewnętrznych placach zabaw, czy siłowniach są akcesoria domowe takie jak drabinki gimnastyczne , dzięki którym w domowych warunkach możemy pracować nad formą.

 

Gimnastyka jest to ten gatunek wysiłku fizycznego, który może wykonywać każdy z nas. Jest ona lustrzanym odbiciem wzorów i funkcji ruchowych ciała człowieka. To sprawia, że ćwiczenia gimnastyczne są przyjemne,  proste i każdy może je wykonywać w domu. Podczas na siedzącego trybu życia, warto wpleść kilka ćwiczeń gimnastycznych, aby poprawić nasze samopoczucie i kondycję.

Gimnastyka są to ruchowe ćwiczenia. Ich głównym zadaniem jest dbanie o prawidłową postawę ciała każdego z nas i prawidłowy rozwój ciała człowieka. Pamiętajmy, że dzięki gimnastyce kreujemy, ćwiczymy zarówno układ ruchowy, jak i nerwowy, a więc siłę, koordynację, gibkość, szybkość i wytrzymałość naszego organizmu.

 

Drabinka gimnastyczna  ma maksymalny udźwig 150 kilogramów, dlatego jest dobrą alternatywą do ćwiczeń dla wszystkich. Wysyłamy ją w paczkach do samodzielnego montażu wraz z szczegółową instrukcją oraz bezpłatnym wsparciem z naszej strony. Wszystkie drabinki posiadają gwarancje i atesty.

 

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!