manipulacyjna telefon Masz pytania? Zadzwoń 575 832 132

Certyfikowane Tablice Manipulacyjne

Jak każdy producent produkujący zabawki musimy spełniać odpowiednie normy i przestrzegać zasad produkując zabawki. Wszystkie ustalenia dotyczące jakości i specyfikacji wyrobów zawarte są w przepisach Unii Europejskiej w dyrektywach prawnych. Są to takie dokumenty – regulacje, dzięki którym zapewniamy bezpieczeństwo naszym małym Klientom.

Tablice manipulacyjne produkujemy w Polsce.  Jako producent drewnianych zabawek dla dzieci żyjemy w zgodzie z naturą. Pracowania, w której tworzone są tablice manipulacyjne mieści się zaledwie 15 m od lasu, a 20 km od najczystszego miasta w Polsce, czyli Rzeszowa.

Natura jest nam bardzo bliska wiemy, że wpływa ona na rozwój psychiczny jak i fizyczny każdego człowieka. Cieszymy się, że nasze produkty są drewniane i w dużym stopniu naturalne.

Podstawa i elementy z których tworzymy tablice kupujemy u lokalnych producentów wspierając ich biznes. Sama sklejka, z której tworzymy tablice posiada atesty od Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Wspieramy też organizację chroniącą lasy, jest to międzynarodowa organizacja promująca świadome gospodarowanie środowiskiem leśnym produkty wspomagające ją oznaczone są sygnaturą FSC.

Farbki, którymi malujemy to bezpieczne atestowane wodne roztwory do których nie używamy żadnych rozpuszczalników. Polecane są nawet dla dzieci wrażliwych lub alergicznych.

Tablice Manipulacyjne spełniają wszystkie normy zabawek zawartych w obostrzeniach europejskich. Podczas badań, byłby nawet palone. Elementy na nich skonfigurowane są w bezpieczny sposób i co niektóre dodatkowo uległy małym modyfikacjom, aby w trosce o najmłodszych nie miały niepożądanych działań.

Dzięki temu, że tablice zostały przebadane w laboratoriach możemy podpisywać je znakiem CE. Jest to dla nas duże wartość, ponieważ jak każdy młody, zaczynający producent uczymy się na radach i błędach, dlatego cenimy każde informacje lub sygnały od naszych Klientów.

Wy Rodzice jesteście najlepszymi recenzentami naszych produktów. Ciągle się staramy i poprawiamy system produkcji jak i jakość naszych produktów aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Małych Klientów. Cieszymy się bardzo, że wybieracie nas bardzo często to nasza tablica  została okrzyknięta hitem sprzedażowym 2021 roku!

Cieszymy się i dziękujemy za tak ogromne zaufanie. Chcielibyśmy jednak przypomnieć, że dzieci swoją wyobraźnią zaskakują nas nie raz, dlatego pamiętajmy o tym, że bezpieczeństwo podczas zabawy daną zabawką zależy głownie od nas.

 

 

Thanks! Copy your coupon code

Uzyskaj do 10% zniżki już teraz!